Lighting

logo_lighting
+420 596 614 750
info@xenium.cz

LED veřejné osvětlení

LED svítidla veřejného osvětlení řady SLENDER jsou moderní osvětlovací tělesa s vyzařovací charakteristikou navrženou speciálně pro osvětlení komunikací nižších tříd, rezidenčních čtvrtí, parkovišť, cyklostezek, atd. Díky použití moderních značkových LED čipů nabízejí svítidla vysoký měrný výkon a lepší index podání barev než sodíkové výbojky. Designový a kompaktní tvar svítidla spolu s nízkou hmotností pouze 3.2 kg přispívají k nižšímu namáhání stožárů a uchycení svítidla. Elektronický předřadník výrobce INVENTRONICS je integrován ve svítidle.

LED svítidla veřejného osvětlení řady SLIM jsou moderní osvětlovací tělesa s vyzařovací charakteristikou navrženou speciálně pro osvětlení komunikací, parkovišť, průmyslových areálů, atd. Díky použití moderních značkových LED čipů nabízejí svítidla vysoký měrný výkon a lepší index podání barev než sodíkové výbojky. Předřadník výrobce INVENTRONICS se umisťuje do sloupu svítidla, tak aby bylo sníženo jeho tepelné namáhání a zvýšena spolehlivost. Svítidlo je snadno udržovatelné a jednotlivé LED moduly jsou samostatně vyměnitelné.

LED svítidla veřejného osvětlení řady LUNAR jsou moderní osvětlovací tělesa s vyzařovací charakteristikou navrženou speciálně pro osvětlení komunikací vyšších tříd, parkovišť, průmyslových areálů, atd. Díky použití moderních značkových LED čipů nabízejí svítidla vysoký měrný výkon a lepší index podání barev než sodíkové výbojky. Samostatně vyměnitelný elektronický předřadník výrobce INVENTRONICS je integrován ve svítidle. Svítidlo je snadno udržovatelné a jednotlivé LED moduly i předřadník jsou samostatně vyměnitelné. 

LED svítidla veřejného osvětlení řady BUBU jsou moderní osvětlovací tělesa navržena pro maximální variabilitu a nároky. Svítidlo je vybaveno nastavitelným kloubem polohovatelným v rozmezí ±15° v obou směrech, a to ve vodorovné i svislé rovině, pro dosažení ideálního osvětlení vozovky. Svítidlo je snadno udržovatelné a jednotlivé LED moduly i předřadník jsou samostatně vyměnitelné. Svítidlo je vybavené automatickým odpojením od napění při jeho otevření a LED moduly mohou být volitelně chráněny tvrzeným sklem.

LED svítidla veřejného osvětlení řady DUCK jsou moderní osvětlovací tělesa s vyzařovací charakteristikou navrženou speciálně pro osvětlení komunikací nižších tříd, rezidenčních čtvrtí, parkovišť, pěších zón, atd. Díky použití moderních značkových LED čipů nabízejí svítidla vysoký měrný výkon a lepší index podání barev než sodíkové výbojky. Designový a kompaktní tvar svítidla byl navržen tak, aby svítidlo bylo maximálně mechanicky odolné. Elektronický předřadník výrobce INVENTRONICS je integrován ve svítidle.

LED svítidla veřejného osvětlení řady PARK jsou moderní designová osvětlovací tělesa navržená pro osvětlení parků, vilových čtvtí, pěších zón, cyklostezek, atd. Díky použití moderních značkových LED čipů nabízejí svítidla vysoký měrný výkon. U svítidla lze kombinovat různé druhy optik, jimiž lze dosáhnout efektního i efektivního řešení. Elektronický předřadník výrobce INVENTRONICS je integrován ve svítidle.

error: Content is protected !!