• +420 596 614 750

Novinky

Dotace na modernizaci veřejného osvětlení pro obce a města

20.09.2018

Využijte možnosti získat dotace na modernizaci veřejného osvětlení v obcích a ve městech. Žádosti o poskytnutí dotace pro rok 2019 je možné podávat  do konce října 2018.

Obcím do 100 000 obyvatel, jejichž katastr zasahuje do chráněné krajinné oblasti, poskytuje dotaci Ministerstvo životního prostředí, pro ostatní obce a města poskytuje dotaci z programu EFEKT Ministerstvo průmyslu a obchodu.

DŮVODY

  • dotace až 2 miliony Kč na jednu obec
  • snížení světelného znečištění
  • úspora energie
  • dodržování norem osvětlení
  • finanční úspora

Naše společnost nabízí svítidla veřejného osvětlení v chromatičnosti světla 2700 K, která je jedním z klíčových parametrů při schvalování dotace.

Pomůžeme vám s podáním žádosti i samotnou realizací projektu rekonstrukce VO. Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi probereme vaše představy a možnosti. Pokud nestihneme zajistit dotace v tomto roce, pohlídáme za vás další kola pro podání žádosti.

Podpora sportu a dětského fondu UNICEF

20.06.2018

Dne 13.6.2018 se v areálu Ridera Sport Ostrava konal dobročinný turnaj s názvem Ridera SPORTuje pro UNICEF. Akce proběhla pod záštitou Moravskoslezského kraje, který akci podpořil za svého rozpočtu. Byl to již osmý ročník této akce pro dobrou věc a určitě ne poslední.

Při této příležitosti se v areálu Ridera Sport sešli tenisté, badmintonisté a beachvolejbalisté, aby si zasoutěžili pro UNICEF. Cílem bylo především podpořit dobrou věc, zasoutěžit si a užít si sportovně kulturní odpoledne. V průběhu odpolene bylo možné si zakoupit upomínkové předměty UNICEF a proběhla také dražba panenky UNICEF. Po skončení turnaje si mohli účastníci užít koncert skupiny Těžkej Pokondr a Afterparty.

Svítidla řady BUBU

25.07.2017

Svítidla řady BUBU

  • Nastavitelný kloub ±15° v obou směrech
  • Vysoký měrný výkon až 165 lm/W
  • Životnost až 100 000 h
  • Vysoké krytí IP67

xxx_mezera

Představujeme Vám variabilní LED svítidlo veřejného osvětlení řady BUBU. Svítidlo je vybaveno nastavitelným kloubem polohovatelným v rozmezí ±15° v obou směrech, a to ve vodorovné i svislé rovině, pro dosažení ideálního osvětlení vozovky. Svítidlo je standardně vybaveno značkovými LED čipy PHILIPS LUMILEDS, které se vyznačují vysokým měrným výkonem až 165 lm/W, což jej řadí mezi nejvýkonnější svítidla tohoto typu na trhu. Volitelně lze svítidlo vybavit i dalšími LED čipy předních světových výrobců, a to např. NICHIA či SAMSUNG. Je snadno udržovatelné a jednotlivé LED moduly i předřadník jsou samostatně vyměnitelné. Svítidlo je vybavené automatickým odpojením od napětí při jeho otevření a LED moduly mohou být volitelně chráněny tvrzeným sklem. Neopomenutelná výhoda je v energetických úsporách, ve vynikajícím systému chlazení, díky kterému dosahují svítidla vysoké životnosti (až 100 000 h) a ve vysoké úrovni krytí (IP67).

K dalším devízám svítidla BUBU patří věrné podání barev (vysoké hodnoty indexu podání barev Ra), moderní design a v neposlední řadě také šetrnost k životnímu prostředí - LED svítidla neobsahují těžké kovy, vzácné plyny ani jiné škodlivé látky. Při zohlednění uvedených faktorů je investice do LED veřejného osvětlení velice efektivní a ekonomická návratnost vynaložených prostředků je velmi rychlá.

XENIUM

24.02.2017

LED osvětlení je v současné době nejrychleji se rozvíjející oblast osvětlovací techniky. Proto neustále sledujeme nové trendy ve vývoji LED osvětlení jehož hlavní předností je dlouhá životnost a velká úspora elektrické energie.
Našim cílem je poskytovat plný a kvalitní servis v oblasti LED osvětlení a proto dlouhodobě spolupracujeme s ověřenými dodavateli. Tato strategie zaručuje vysokou kvalitu našeho LED osvětlení.
Plně si uvědomuje, že nejdůležitějším nástrojem úspěchu jsou její zaměstnanci a jejich potenciál. Proto je oblasti vzdělávání věnována značná pozornost. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni ve svých kvalifikačních dovednostech i dalších oblastech souvisejících s jejich profesním růstem tak, aby byly zaručeny jejich odborné znalosti.
Naše společnost dlouhodobě spolupracujeme s Českou společností pro osvětlování, např. v poslední době jsme se zúčastnili Kurzu osvětlovací techniky 2016, se zaměřením na bezpečnost.

AMPER 2017

23.02.2017

Ve dnech 21. - 24.3. 2017 se zúčastníme prestižního mezinárodního veletrhu AMPER. Navštivte nás na brněnském výstavišti v pavilonu P - stánek P 6.39.

Tento veletrh je po právu považován za největší veletrh elektrotechniky v České republice a na Slovensku. Poslední ročník veletrhu navštívilo na 45 200 návštěvníků, kteří zhlédli expozice 605 firem z 23 zemí světa. Nejvíce zahraničních vystavovatelů přijelo ze Slovenska, Německa, Polska, Rakouska a Švýcarska. Lze předpokládat, že i následující ročník veletrhu nebude výjimkou, a potvrdí tak statut jedničky mezi veletrhy elektrotechniky a elektroniky ve střední Evropě.

Veletrh AMPER je již dlouhodobě ideálním prostorem pro navázání nových obchodních vztahů, posílení image značky, upevnění konkurenční pozice firmy a vztahů se stávajícími zákazníky a v neposlední řadě i efektivní prezentací novinek nejen na samotném veletrhu, ale také prostřednictvím odborných mediálních partnerů veletrhu. Efekt samotného veletrhu tak přesahuje hranice výstaviště i termín jeho konání. Neodmyslitelnou součástí veletrhu je špičkový doprovodný program tvořený odbornými konferencemi, semináři, školeními a workshopy na aktuální oborová témata.

http://www.amper.cz/

Infotherma 2017

23.01.2017

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní výstavu Infotherma 2017, která probíhá ve dnech 23. – 26. ledna 2017 na ostravském Výstavišti Černá louka. Výstava je nejen přehlídkou domácích a zahraničních novinek, ale také informuje o úsporách energií a smysluplném využívání obnovitelných zdrojů.

Naši společnost najdede v Pavilonu: A2 - číslo stánku: 330 - ZOBRAZIT MAPU (SHOW MAP)

Podporujeme sport

22.11.2016

Naše společnost Xenium Europe s.r.o. je pro letošní sezónu 2016/2017 oficiálním sponzorem oddílu  stolního tenisu – TABLE TENNIS CLUB OSTRAVA 2016.

Rádi bychom Vás pozvali na nejbližší zápas Ligy mistrů: FC Saarbrücken Tischtennis , který se koná 15.12.2016 v 19:00 hod na Výstavišti Černá louka v Ostravě.
 

Svítidlo LINEAR

12.10.2016

Rádi bychom Vám představili naše nové LED svítidlo řady LINEAR. Jedná se o průmyslové prachotěsné svítidlo, které je vodotěsné, odolné proti korozi a také vůči mechanickým nárazům s IP65. LED liniové svítidlo je vyrobeno z eloxovaného hliníkového profilu, který zajišťuje lepší odvod tepla a výrazně tak prodlužuje odolnost a životnost svítidla. Výhodou tohoto svítidla je vysoký měrný výkon, a to až 165 lm/W.