• +420 596 614 750

Novinky

Svítidla řady BUBU

25.07.2017

Svítidla řady BUBU

  • Nastavitelný kloub ±15° v obou směrech
  • Vysoký měrný výkon až 165 lm/W
  • Životnost až 100 000 h
  • Vysoké krytí IP67

xxx_mezera

Představujeme Vám variabilní LED svítidlo veřejného osvětlení řady BUBU. Svítidlo je vybaveno nastavitelným kloubem polohovatelným v rozmezí ±15° v obou směrech, a to ve vodorovné i svislé rovině, pro dosažení ideálního osvětlení vozovky. Svítidlo je standardně vybaveno značkovými LED čipy PHILIPS LUMILEDS, které se vyznačují vysokým měrným výkonem až 165 lm/W, což jej řadí mezi nejvýkonnější svítidla tohoto typu na trhu. Volitelně lze svítidlo vybavit i dalšími LED čipy předních světových výrobců, a to např. NICHIA či SAMSUNG. Je snadno udržovatelné a jednotlivé LED moduly i předřadník jsou samostatně vyměnitelné. Svítidlo je vybavené automatickým odpojením od napětí při jeho otevření a LED moduly mohou být volitelně chráněny tvrzeným sklem. Neopomenutelná výhoda je v energetických úsporách, ve vynikajícím systému chlazení, díky kterému dosahují svítidla vysoké životnosti (až 100 000 h) a ve vysoké úrovni krytí (IP67).

K dalším devízám svítidla BUBU patří věrné podání barev (vysoké hodnoty indexu podání barev Ra), moderní design a v neposlední řadě také šetrnost k životnímu prostředí - LED svítidla neobsahují těžké kovy, vzácné plyny ani jiné škodlivé látky. Při zohlednění uvedených faktorů je investice do LED veřejného osvětlení velice efektivní a ekonomická návratnost vynaložených prostředků je velmi rychlá.

XENIUM

24.02.2017

LED osvětlení je v současné době nejrychleji se rozvíjející oblast osvětlovací techniky. Proto neustále sledujeme nové trendy ve vývoji LED osvětlení jehož hlavní předností je dlouhá životnost a velká úspora elektrické energie.
Našim cílem je poskytovat plný a kvalitní servis v oblasti LED osvětlení a proto dlouhodobě spolupracujeme s ověřenými dodavateli. Tato strategie zaručuje vysokou kvalitu našeho LED osvětlení.
Plně si uvědomuje, že nejdůležitějším nástrojem úspěchu jsou její zaměstnanci a jejich potenciál. Proto je oblasti vzdělávání věnována značná pozornost. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni ve svých kvalifikačních dovednostech i dalších oblastech souvisejících s jejich profesním růstem tak, aby byly zaručeny jejich odborné znalosti.
Naše společnost dlouhodobě spolupracujeme s Českou společností pro osvětlování, např. v poslední době jsme se zúčastnili Kurzu osvětlovací techniky 2016, se zaměřením na bezpečnost.

AMPER 2017

23.02.2017

Ve dnech 21. - 24.3. 2017 se zúčastníme prestižního mezinárodního veletrhu AMPER. Navštivte nás na brněnském výstavišti v pavilonu P - stánek P 6.39.

Tento veletrh je po právu považován za největší veletrh elektrotechniky v České republice a na Slovensku. Poslední ročník veletrhu navštívilo na 45 200 návštěvníků, kteří zhlédli expozice 605 firem z 23 zemí světa. Nejvíce zahraničních vystavovatelů přijelo ze Slovenska, Německa, Polska, Rakouska a Švýcarska. Lze předpokládat, že i následující ročník veletrhu nebude výjimkou, a potvrdí tak statut jedničky mezi veletrhy elektrotechniky a elektroniky ve střední Evropě.

Veletrh AMPER je již dlouhodobě ideálním prostorem pro navázání nových obchodních vztahů, posílení image značky, upevnění konkurenční pozice firmy a vztahů se stávajícími zákazníky a v neposlední řadě i efektivní prezentací novinek nejen na samotném veletrhu, ale také prostřednictvím odborných mediálních partnerů veletrhu. Efekt samotného veletrhu tak přesahuje hranice výstaviště i termín jeho konání. Neodmyslitelnou součástí veletrhu je špičkový doprovodný program tvořený odbornými konferencemi, semináři, školeními a workshopy na aktuální oborová témata.

http://www.amper.cz/

Infotherma 2017

23.01.2017

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní výstavu Infotherma 2017, která probíhá ve dnech 23. – 26. ledna 2017 na ostravském Výstavišti Černá louka. Výstava je nejen přehlídkou domácích a zahraničních novinek, ale také informuje o úsporách energií a smysluplném využívání obnovitelných zdrojů.

Naši společnost najdede v Pavilonu: A2 - číslo stánku: 330 - ZOBRAZIT MAPU (SHOW MAP)

Podporujeme sport

22.11.2016

Naše společnost Xenium Europe s.r.o. je pro letošní sezónu 2016/2017 oficiálním sponzorem oddílu  stolního tenisu – TABLE TENNIS CLUB OSTRAVA 2016.

Rádi bychom Vás pozvali na nejbližší zápas Ligy mistrů: FC Saarbrücken Tischtennis , který se koná 15.12.2016 v 19:00 hod na Výstavišti Černá louka v Ostravě.
 

Svítidlo LINEAR

12.10.2016

Rádi bychom Vám představili naše nové LED svítidlo řady LINEAR. Jedná se o průmyslové prachotěsné svítidlo, které je vodotěsné, odolné proti korozi a také vůči mechanickým nárazům s IP65. LED liniové svítidlo je vyrobeno z eloxovaného hliníkového profilu, který zajišťuje lepší odvod tepla a výrazně tak prodlužuje odolnost a životnost svítidla. Výhodou tohoto svítidla je vysoký měrný výkon, a to až 165 lm/W.